Já čumím! Siminky s měsíčkama xD

13. února 2010 v 17:13 | Veruš |  Mody
O co jde?: O mód, který způsobí, že siminky budou mít menstruaci! Čti a když chceš stahuj:
+ mimořádně zdroj: tenhle článek celý je z blogu simikoviny.blog.cz

PS: registrace na MTS je nutná!
tak za tenhle download děkuju cuci → http://cucisims.blog.cz/

takže tady jsem vám zkopčila pocity jedné holky když na to přišla jinak zdrojík http://simsicci.blog.cz/ díky :-*

Když jsem dneska pařila, tak jsem klikla na jednu mojí simku a co nevydím! Další možnost ,,peroid,,! Divila jsem se a moje slova byla asi taková : ,,Období? Já myslela že je Období Season! xD No, to sem si zas něco stáhla..." když jsem klikla na Peroid, objevila se další tabulka. Bylo tam jméno simky a pak něco takového : Monika starts peroid now. Monika end peroid.
A to znamená - Monika bude mít menstruaci teď! Monika skončí menstruaci teď! xD Já se divila. Když jsem dala, první možnost, objevilo se mi v pravém rohu nahoře, jak se objevuje, že pro simíka přijede zhruba za hodinu auto do práce, tak tam se mi objevilo (v anglině, já Vám to přeložila) plno tabulek, některé jsem nepochopila, ale ty co jo, máte přeložené tady : Monika bude mít menstruaci (vždy je jiný den) v pondělí v (to je taky jiné hodiny) 6 hodin ráno.
Tak jsem čekala na pondělí na 6 hodin ráno. Ona vstala, chytla se za břicho, jako když rodí, začala naříkat, ale bylo to daleko kratší než u porodu. No, po chvíli přestala! xD
Potom jsem chtěla, aby se vdala s jedním chlapem, objevila se další tabulka : Monika potřebuje vyměnit tampón, a to ihned!Já dostala totální výtlem! Ona šla na WC, i když byla normoš vyčuraná, xD, sedla si jako když čurá, ale hned si stoupla a objevila se další tabulka : Monika má nyní vyměněný tampón.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Kaida Kaida | Web | 21. listopadu 2011 v 19:31 | Reagovat

xDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama